Graviruoti tušinukai "Cosmos slim"

 • Kraunamos nuotraukos
  365

  Gaminame firminius rašiklius su logotipu ar užrašais.  

  Gamintojas
  gift4u.lt
  Prekės ženklas
  gift4u.lt
 • Siūlome metalinius įvairių atspalvių tušinukus, kuriuose norimas vaizdas išpjaustomas lazeriu (išgraviruojamas). Rašikliai su firminiu ženklu ar šūkiu – reprezentacinis gaminys, kuris gali pasitarnauti ir kaip nebrangi verslo dovana. Rašiklius gaminame nuo 10 vienetų.

  Viskas, ko reikia rašiklių gamybai – tai atsiųsti logotipą, papildomą tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus.

  Į kainą įskaičiuotas bet kurios spalvos rašiklis ir graviravimo darbai. Užsakant didesnius kiekius vieneto kaina mažėja.

  Rašiklių kiekis  10 vnt.  20 vnt.  50 vnt.  100 vnt.  200 vnt.  300 vnt.  500 vnt.  1000 vnt.
  Kaina vieneto  1,80 €  1,45 €  1,10 €  0,90 €  0,75 €  0,70 €  0,55 €  0,50 €

  Į aukščiau pateiktų rašiklių gamybos kainą nėra įskaičiuoti maketavimo darbai. Logotipo pateikto kreiviniame pavidale ar keleto žodžių uždėjimui papildomo mokesčio netaikome. Tačiau jei reikia perpiešti logotipą, parengti kompoziciją iš kelių užrašų ar atlikti kitas vaizdo korekcijas, tuomet maketavimas kainuoja papildomai. Kiekvienu atveju maketavimo kainą vertiname individualiai. Smulkiems pataisymams dažniausiai užtenka nuo 1 iki 5 eurų, sudėtingesnio ar naujo maketo kaina prasideda nuo 5 eurų.

  Maketą galite pasirengti ir patys. Svarbiausia, kad jį pateiktumėte kreiviniame pavidale. Jei nesate profesionalus maketuotojas, nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje, kartu peržiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.